Recenzie služby 2020 – prečo ju používatelia nenávidia

hlavný servisPodávanie je v poriadku, ale nie je dosť dobré. Aj keď je služba Servage slušným webhostingom, môžete získať kvalitnejší hosting za lacnejšiu cenu Hostinger, napríklad.


Servage pôsobí v podnikaní od roku 1998, čo z nich robí veterána webhostingového priemyslu. V súčasnosti hosťovať viac ako 133 000 webových stránok s pôsobivou spokojnosťou zákazníkov 97%. Ich webová stránka je k dispozícii v angličtine, dánčine, nemčine a švédčine, čo určite naznačuje medzinárodnú zákaznícku základňu.

Funkcie a jednoduché použitie

obsluha 1

Napriek počtu zákazníkov, ktorých majú, služba Servage ponúka malý výber služieb, ktoré zahŕňajú zdieľaný hosting a registráciu domén. Ako štandard, ich jednotný all-inclusive zdieľaný hostingový plán obsahuje nasledujúce kľúčové funkcie:

  • 99,98% záruka dostupnosti servera
  • Jedna bezplatná registrácia domény
  • Neobmedzené domény a e-mailové účty
  • Dostupné certifikáty SSL
  • Neobmedzený prenos údajov

Ich all-inclusive zdieľaný hosting plán je podstatný, pretože obsahuje Podpora 24/7, úložisko 750 GB, neobmedzený prenos údajov, neobmedzený počet účtov FTP a 1 000 databáz MySQL 5.0+. To je viac ako dosť pre väčšinu webových stránok. Zahadzujú tiež bezplatnú doménu a certifikát SSL. Nanešťastie ma trochu zanechal ich nástroj na inštaláciu jedným kliknutím a nástroj na vytváranie webových stránok, ktoré sa zdajú byť celkom základné.

Služba Servage vlastní a prevádzkuje svoje vlastné dátové centrum. To vo všeobecnosti znamená rýchlejšie riešenie technických problémov súvisiacich s hardvérom a rýchlejšie načítanie webových stránok. Hodnotí sa aj ich dátové centrum Úroveň III, čo znamená najmenej 99,982% prestojov a menej ako 1,6 hodiny prestojov ročne. Prekvapivo nemajú zmluvu o úrovni poskytovaných služieb za dostupnosť alebo dostupnosť, ale vzhľadom na stav dátového centra úrovne III nevidím toľko problémov.. Využívajú úložisko RAID na skrátenie času načítania disku a poskytujú podporu IPv6.

Ceny a podpora

Služba Servage ponúka iba jeden plán. Cena je v porovnaní s ich medzinárodnými konkurentmi pomerne vysoká, ale pre ich miestny trh je to za primeranú cenu. To hovorí, inklúzie sú veľmi solídne, takže pre zákazníkov, ktorí hľadajú nemecký server s funkčným plánom, cena sa oplatí. Ich hosting si môžete kúpiť na tri, šesť, 12 a 24-mesačné zmluvy. Ak nezakúpite dvojročné obdobie, nezískate žiadne zľavy. Neposkytujú záruku vrátenia peňazí ani bezplatnú skúšobnú verziu.

Za kvalitu svojho zákazníckeho servisu získali ocenenia, ktorý je k dispozícii 24/7/365. Priemerná doba odozvy je 20 minút. Môžete sa skontaktovať telefonicky, prostredníctvom lístka a e-mailom. V ideálnom prípade by som chcel vidieť live chat; čas ich odozvy na e-maily ma však ohromil. Nezdá sa, že by mali vedomostnú základňu, pokiaľ nie je skrytá za prihlasovacou stránkou klienta, čo je pre hostingové spoločnosti bežné.

Koľko stojí služba Servage? Služba Servage ponúka plány od 0 do 6,95 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán poskytovania by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Služba vám môže pomôcť pri prechode na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting zo služby Servage tu.
Aká dobrá je podpora zákazníkov spoločnosti Servage? Služba Servage nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že služba Servage je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako služba Servage zodpovedá konkurencii?

Servageone je poskytovateľ webhostingu, ktorý tiež ponúka bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok. Hostingový balík obsahuje 750 GB voľného miesta na disku a neobmedzený prenos. Pre zvýšenie bezpečnosti máte certifikát SSL a zabezpečený prístup k FTP. Svoju doménu si môžete bezplatne zaregistrovať pri kúpe hostingu a hostiť s nimi neobmedzený počet e-mailov.

Servageone využíva Linux Management System, čo znamená, že je nielen stabilný, ale aj bezpečný vďaka bezpečnosti, ktorú poskytuje UNIX. Vďaka 99,98% dostupnosti a silným klastrovým serverom s podporou IPv6 má ich hosting všetko, čo potrebujete. 24-hodinové monitorovanie tiež zaisťuje okamžité riešenie akýchkoľvek problémov.

Tvorca webových stránok je súčasťou hostingového balíka zdarma. Od ostatných tvorcov stránok sa líši tým, že je potrebné ho stiahnuť a spustiť iba v operačnom systéme Windows. Schopnosť pracovať offline na vašich stránkach má svoje vlastné výhody, zdá sa však, že tento nástroj vyžaduje, aby používatelia mali určité technické znalosti. Inštalácia a používanie nástroja sú jasne dokumentované na webovej stránke. Skutočnosť, že používatelia ju potrebujú nainštalovať, vytvoriť stránku offline a potom ju odovzdať na server, však môže byť pre tých, ktorí nerozumejú technickému žargónu, príliš veľká práca..

Napriek vyššie uvedenej nevýhode vyzerá tento nástroj dosť výkonne a má veľa zaujímavých funkcií. Na požadované miesta na webe môžete pridať rôzne prvky, ako aj upravovať obrázky a vytvárať ponuky pre ľahkú navigáciu po webe. Práca s formulármi je s tvorcom webových stránok Servageone pomerne účinná, zatiaľ čo existencia hotových šablón zaručuje, že s týmto webovým serverom môžete začať naozaj rýchlo, bez toho aby ste museli tráviť veľa času dizajnom..

Pokiaľ ide o platbu, môžete platiť za 3, 6, 12 alebo 24 mesiacov. Ak platíte vopred na dlhšiu dobu, nie je žiadna zľava, čo je prekvapujúce. Po výbere požadovaného balíka sa zobrazí výzva na vytvorenie účtu, po ktorom môžete pokračovať v platbe. V prípade akýchkoľvek otázok môžete kontaktovať zákaznícku podporu, ktorá môže odpovedať v angličtine aj dánčine.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me