Safenames Review 2020 – Neplaťte, kým si toto neprečítate

Safenames sú v poriadku, ale nie sú dosť dobré. Zatiaľ čo Safenames je slušný webhosting, môžete získať kvalitnejší hosting za lacnejšiu cenu Hostinger, napríklad.


Safenames je predovšetkým spoločnosť zaoberajúca sa registráciou domén, ale rozšírila aj svoje portfólio služieb o rôzne druhy hostingu vrátane cloudových serverov, dedikovaných serverov a kolokácie. Spoločnosť bola založená v roku 1997 a sídli v Spojenom kráľovstve, ale má kancelárie po celom svete.

Safenames1

Funkcie a jednoduché použitie

Safenames ponúka cloudový server a vyhradený serverový hosting, takže ich riešenia sú vhodnejšie pre spoločnosti so zložitými potrebami alebo podnikovými operáciami, a nie pre jednotlivcov, ktorí chcú získať základnú online prítomnosť. Ich špecializované hostingové služby sú určené predovšetkým pre zákazníkov, ktorí majú online obchody a dostávajú veľa prenosu a často spracovávajú online platby. ich komplexné riešenia zacieliť na stredné a veľké organizácie a poskytnúť im riešenia postavené na spoľahlivej infraštruktúre. Väčšina hardvéru použitého pri nastavovaní ich serverov pochádza renomovaných spoločností ako IBM, Dell a Compaq.

Operačné systémy Windows aj Linux sú k dispozícii so špecializovanými hostingovými službami. Aplikácie bežiace ďalej MSSQL, MySQL a PostgreSQL môžu byť ľahko spustené na svojich systémoch. Vynikajúce protokoly na monitorovanie servera zaisťujú, že všetok hardvér a potrebné ochranné opatrenia sú zavedené a dosahujú priemer 99,9999% dostupnosti. Zálohy servera sú vždy k dispozícii a používatelia môžu ľahko obnoviť svoje webové stránky do predchádzajúceho stavu.

Keďže prevádzkujú svoje vlastné dátové centrum triedy 3, majú schopnosť vyhovieť všetkým požiadavkám zákazníkov. toto zahŕňa rozšírenie v budúcnosti, ak sa vaša firma rozbehne. Pokiaľ im dokážete povedať, aké sú vaše presné požiadavky, radi vám sprístupnia zdroje.

Ceny a podpora

Safenames neponúka žiadne balíčky, z ktorých si môžete vybrať. Skôr sa s nimi musíte skontaktovať so svojimi presnými požiadavkami a požiadať o cenovú ponuku. Uvádzajú iba minimálne ceny, ktoré by ich služby museli stáť, a hoci to nie je jasný ukazovateľ ich cenovej štruktúry, potvrdzuje to, že sú ani služba hostenia rozpočtu, ani príliš drahá možnosť. Majú tiež zavedené vynikajúce SLA a sú schopné splniť akékoľvek obchodné požiadavky na celom svete.

Spojiť sa s nimi je ľahké. Majú miestne telefónne čísla a e-mailové adresy pre každú z krajín, v ktorých sú prítomní. Neposkytujú však žiadne priame rozhovory a sľubujú, že sa k vám vrátia do troch dní. To je veľa času vzhľadom na súčasné štandardy. Keď som im však poslal e-mail s otázkou ich cenovej štruktúry, odpovedali v priebehu niekoľkých hodín napriek tomu, že ide o víkend.

Koľko stojí Safenames? Safenames ponúka plány od 99 dolárov do 1999 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Aký plán Safenames by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Safenames vám môžu pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti Safenames tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Safenames? Safenames sa nepovažuje za jedného z našich najlepších webových hostiteľov. Môže to však byť tiež dôsledkom toho, že Safenames sú malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako Safenames zodpovedajú konkurencii?

V skratke je Safenames spoľahlivým poskytovateľom hostingu na podnikovej úrovni s riešeniami na mieru pre podniky všetkého druhu. S nimi platíte iba za zdroje a funkcie, ktoré skutočne používate, namiesto toho, aby ste prešli s vopred pripraveným balíkom, ktorý vám poskytne veľa vecí, ktoré už nikdy nebudete potrebovať..

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

  • Balíky na mieru
  • Spoľahlivá infraštruktúra
  • Vlastniť a prevádzkovať svoje vlastné dátové centrum
  • Kancelárie na celom svete

Zápory

  • Žiadny live chat, aj keď stále efektívny a pohotový
  • Ceny sa na webe nezobrazujú
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me