ScalaCube Review 2020 – oplatí sa to?

ScalaCubeVäčšina mojich recenzií je určená pre bežných webových hostiteľov, ktorí môžu náhodne poskytnúť špeciálne herné servery. Preskúmali som však aj hostiteľov, ktorí poskytujú predovšetkým herné servery, ktoré by sa napriek tomu mohli použiť na iné druhy hostingu, pretože majú všetky rovnaké základné vlastnosti..


Toto je pravdepodobne dokonca otec po celom spektre hostenia hier, pretože ScalaCube sa zaoberá hlavne hostingom Minecraft, hoci ponúka aj hosting pre Rust, Ark a potenciálne ďalšie hry. A v súlade s tým, čo som už povedal, tento hostiteľ vás ubezpečuje, že účel servera môžete použiť za predpokladu, že to neporušuje žiadne zákony.

Keďže najdôležitejšou vecou pre online hry je nízka latencia, ScalaCube ponúka virtuálne a dedikované servery po celom svete – v Severnej Amerike, Európe, Veľkej Británii, Austrálii a Ázii – takže môžete hosťovať svoje stránky, na ktorých môžu vaši používatelia získať najnižšie časy pingu.

Webová stránka ScalaCube je v angličtine.

Funkcie a jednoduché použitie

ScalaCube ponúka 9 Minecraft VPS plánov, 9 Minecraft PE VPS plánov, 12 archových plánov a 41 Rust plánov. Deväť Plány VPS Minecraft poskytnúť vám:

  • 768 MB až 32 GB RAM
  • 1x až 8x 3,4GHz CPU
  • Úložný priestor SSD s kapacitou 10 GB až 320 GB
  • Automatické zálohy (za jednorazový poplatok)

Tieto plány hosťovania hier vám umožňujú nainštalovať neobmedzený počet „slotov“ na jeden server VPS, s výhradou hodnoty „max-players“ nastavenej pre váš server. Znamená to, že váš server môže bez problémov podporovať veľký počet hráčov za predpokladu, že je dostatočný výkon CPU a RAM.

Napriek hernej zaujatosti, hosting plány tiež poskytujú všetko, čo by ste očakávali od tradičného webhostingu, vrátane a ovládací panel, root prístup, FTP, MySQL s phpMyAdmin, PHP, a apache. Tiež dostanete vopred nakonfigurovaný web a fórum zadarmo.

ScalaCube vám umožňuje vybrať si medzi HDD a oveľa rýchlejšie (a spoľahlivejšie) Úložisko SSD, a poskytuje to neobmedzená prevádzka bez škrtenia. Dostanete 99,9% záruka dostupnosti, čo je okolo priemeru priemyslu.

Ceny a podpora

ScalaCube je Plány VPS Minecraft sa oceňujú za konkurenčné ceny. Plány môžete platiť mesačne v rôznych menách: USD, EUR, GBP, CAD, AUD, NOK, SEK, MXN, BRL, NZD a RUB. V čase tejto kontroly by ste mohli získať server Minecraft so zľavou 50%.

Pokiaľ to vidím, neexistuje žiadna záruka vrátenia peňazí, ale nejde o problém, keď sa zaväzujete iba mesačné platby..

Aj keď môžete túto spoločnosť kontaktovať rôznymi spôsobmi (vrátane e-mailu a živého chatu), zdôrazňuje sa, že 24/7 podporný tím reaguje iba na lístky zadané prostredníctvom ovládacieho panela. To je teda malé prekvapenie moje offline živé chatové správy neboli nikdy zodpovedané.

Svojpomoc nájdete niekoľko článkov v sekcii podpory:

ScalaCube

Koľko stojí ScalaCube? ScalaCube ponúka plány od 3 do 96 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán ScalaCube by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. ScalaCube vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z ScalaCube tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora ScalaCube? ScalaCube nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že ScalaCube je malý poskytovateľ vysielania hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako ScalaCube zodpovedá konkurencii?

ScalaCube by mohla byť dobrou voľbou pre hosťovanie herných serverov; špeciálne pre Minecraft. Je len škoda, že som nedostal odpoveď na podporu pred predajom.

Pros

  • Hosting špecializovaných herných serverov
  • Konkurenčné ceny
  • Niekoľko umiestnení serverov po celom svete
  • Prijímajú sa viaceré meny

Zápory

  • Žiadny pravidelný (nehrámy) zdieľaný hosting
  • Iba priemerná doba prevádzkyschopnosti v priemysle

Pozrite si ScalaCube pre konkurenčné ceny herných serverov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me