Shape.host Review 2020 – Spĺňa naše štandardy?

ShapeHost je v poriadku, ale pokuta nie je dosť dobrá. Zatiaľ čo ShapeHost je slušný webhosting, môžete získať kvalitnejší hosting za lacnejšiu cenu Hostinger, napríklad.


ShapeHost je rumunský poskytovateľ webhostingu, ktorý bol založený v roku 2015. Aj keď je relatívne nový na trhu a zamestnáva ho mladý tím, ShapeHost to využil vo svoj prospech vytvorením flexibilného obchodného modelu zameraného na užívateľa, ktorý ponúka špičkové technológie. V súčasnosti majú servery umiestnené v 15 krajinách po celom svete, aj keď ich cloudové hostingové riešenia VPS sú primárne založené v Európe a Severnej Amerike.

Funkcie a jednoduché použitie

ShapeHost sa špecializuje na cloud VPS hosting. Každý hostingový balíček je vysoko prispôsobiteľný a má množstvo funkcií vrátane:

 • Bleskové úložisko SSD
 • Vyhradená adresa IP
 • Ohromujúca dostupnosť 99,999% dostupnosti
 • K dispozícii je osem operačných systémov vrátane Windows Server 2012, Debian a ďalších
 • Ochrana DDoS
 • Pripojenie vzdialenej pracovnej plochy
 • Mac-kompatibilný

Po výbere základného hostiteľského balíka bude váš účet aktívny v priebehu niekoľkých sekúnd. Potom môžete nakonfigurovať hardvérové ​​špecifikácie ľubovoľným spôsobom a nainštalovať operačný systém a softvér, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Po vykonaní platby, váš server bude nasadený za okamih – ďalšia výhoda cloudu, ktorú bežné hostingové služby VPS neponúkajú.

Ak chcete škálovať svoje zdroje nahor alebo nadol, môžete tak urobiť prostredníctvom ich intuitívny portál na správu účtov. Toto je aspekt, do ktorého ShapeHost jednoznačne veľa investoval; Nielenže je to ľahké na očiach, ale je to aj užívateľsky prívetivé a robustné vo funkcii, ktorá vám umožňuje spravovať všetky aspekty účtu.

Shape.host

Ako pri každom pláne VPS, máte plnú kontrolu nad svojím serverom. Môžete znova nainštalovať ľubovoľný operačný systém, reštartovať virtuálny server alebo podľa potreby vytvoriť viac počítačov. ich Windows VPS sa ľahko používa aj pre tých, ktorí nemajú veľa technických znalostí, Aj keď ShapeHost poskytuje bezplatné videonávody, ktoré vám tiež pomôžu.

Ich hostingový plán VPS s najnižšou úrovňou začína týmito základnými funkciami:

 • Umiestnenie severoamerického alebo európskeho servera
 • 2 GB RAM
 • 40 GB úložného priestoru SSD
 • 1 vCore
 • Prenosová rýchlosť až 1 Gbps

Môžete si prispôsobiť ľubovoľný aspekt svojho plánu, napríklad počet CPU, RAM a množstvo ukladacieho priestoru.

ShapeHost má servery umiestnené na 15 rôznych miestach vrátane Spojených štátov, Kanady, Španielska, Spojeného kráľovstva, Singapuru a Austrálie. Zabezpečíte tak, že vaše webové stránky a aplikácie sa načítajú rýchlo bez ohľadu na to, kde sa nachádza vaše primárne publikum.

Ak sú ich cloudové a VPS hostingové balíčky v tomto okamihu príliš pre vaše potreby, ShapeHost tiež ponúka balíčky zdieľaného hostingu s veľkosťou bitov, ktoré začínajú úložiskom SSD s kapacitou 500 MB a neobmedzenou šírkou pásma mesačne..

Ceny a podpora

V porovnaní s podobnými ponukami svojich konkurentov ShapeHost ponúka oveľa vyššiu hodnotu za rovnaké ceny. Nielenže ponúkajú viac zdrojov a funkcií, ale ich podpora je rovnako pôsobivá. Majú a sedemdňová záruka vrátenia peňazí, toto sa však na ich webových stránkach nedá ľahko inzerovať.

Ako sa očakáva od poskytovateľa hostingu VPS, spoločnosť ShapeHost nemá k dispozícii bezplatný plán ani skúšobnú verziu. Pred nejakým časom mali súťaž obchodujúcu bezplatný hosting VPS pre akcie sociálnych médií, nie je však jasné, či to urobia znova v blízkej budúcnosti. Z času na čas však ponúkajú špeciálne ponuky.

Výhodou ShapeHost je to, že aj napriek svojim plánom vyššej úrovne, oni nezaväzujte sa k žiadnym zmluvám ani nastavovacím poplatkom. Toto prichádza obzvlášť užitočné pre podniky alebo projekty, ktoré si vyžadujú veľkú flexibilitu: máte možnosť kedykoľvek upgradovať, preradiť na nižšiu verziu alebo zrušiť svoj plán prostredníctvom svojho portálu na správu účtu. Ak chcete veci ešte flexibilnejšie, môžete si dokonca vybrať týždenné platby ak si chcete vyskúšať určité konfigurácie.

Spoločnosť ShapeHost je hrdá na to, že je jedna z mála spoločností schopných poskytovať vzdialenú podporu prostredníctvom WebEx alebo TeamViewer. To znamená, že vám môžu nielen poskytnúť ústne pokyny o tom, ako problém vyriešiť, ale môžu vás pomocou neho krok za krokom vykonať aj na obrazovke. ShapeHost tiež ponúka podporu prostredníctvom live chat, e-mail, telefón, a má rozsiahly archív Videonávody YouTube.

Ako sa Shape.host zhoduje s konkurenciou?

Aj keď v súčasnosti sú na trhu málo známou značkou, ShapeHost je určite vyrastajúcou hviezdou. Vďaka vynikajúcej rýchlosti, fantastickej dostupnosti a vysoko špecializovanej podpore je ShapeHost vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí sú na trhu pre poskytovateľa hostingu VPS..

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Flexibilné a škálovateľné cloudové hostingové plány VPS
 • K dispozícii je týždenná platobná lehota
 • 99,999% dostupnosti
 • Ľahké aj pre tých, ktorí nemajú technické znalosti

Zápory

 • Živý chat je prístupný až po prihlásení
 • Žiadna bezplatná skúšobná verzia
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me