Sibername Review 2020 – pozri štatistiku!

SibernameSpoločnosť Sibername poskytuje služby hostenia webových stránok od roku 2000. Ide o kanadskú spoločnosť so sídlom v Ottawe so zameraním na dobré služby zákazníkom. Oni majú servery na troch samostatných miestach v Kanade, porcie viac ako 2 000 zákazníkov. Ich webové stránky a podpora sú k dispozícii v angličtine a francúzštine, čo svedčí o ich zákazníckej základni, ktorá je prevažne kanadská.


Funkcie a jednoduché použitie

Sibername ponúka celý rad služieb hostenia webových stránok od zdieľaného webhostingu, SSL certifikátov, webhostingu Windows webov, reseller hostingu, e-mailového hostingu a registrácie domén. Ponúkajú tiež riešenia webových stránok, ako sú dizajn webových stránok, správa platenej reklamy a optimalizácia vyhľadávacích nástrojov.

Ich štandardné plány hostenia webových stránok zahŕňajú nasledujúce funkcie:

 • Inzerovalo sa 99,9% dostupnosti
 • Denné a týždenné automatické zálohovanie webových stránok
 • Bezplatná registrácia domény na jeden rok
 • Jeden až tri webové stránky na jeden hostingový plán
 • Zdieľaný certifikát SSL zadarmo
 • 5 až 30 GB voľného miesta na disku v závislosti od plánu

Sibername je skvelý hostiteľ webových stránok pre začiatočníkov. Súčasťou všetkých ich hostiteľských balíkov je bezplatná služba Tvorca webových stránok, ktorý poskytuje spoločnosť Weebly. Tento staviteľ vychádza z krabice e-commerce-ready, so schopnosťou predávať online, tvorcom presúvania myšou a viac ako 190 témami pripravených webových stránok. Sibername tiež ponúka vynikajúce inštalátor jedným kliknutím s viac ako 400 populárnymi programami napr. WordPress, Joomla, Drupal a oveľa viac.

Ďalším veľkým prínosom pre začiatočníkov je ich bezplatné školenia jednotlivcov prostredníctvom služby Google Hangouts. Každému zákazníkovi spoločnosti Sibername sa poskytuje bezplatné školenie prostredníctvom videohovoru a asistencie pri nastavovaní motívu webovej stránky, e-mailových účtov a ďalších. Toto je jeden z mála poskytovateľov webhostingu, ktorý som videl a ktorý pomáha svojim používateľom. Aj keď to pravdepodobne nevyužívajú pokročilejší vlastníci webových stránok, je to vynikajúca funkcia pre začiatočníkov a nových vlastníkov webových stránok.

Ďalšou skvelou vlastnosťou Sibername je ich Záruka 99,9% dostupnosti. Nielen, že je to skvelé percento dostupnosti, ale majú aj podrobná a dobre inzerovaná dohoda o úrovni služieb na webových stránkach, ktoré načrtávajú presnú politiku v prípade, že sa tento uptime nestretne.

Ceny a podpora

Sibername sú drahšie ako veľkí severoamerickí konkurenti. Jasne to však poskytujú špičková služba s množstvom cenných doplnkov, Dodatočný mesačný poplatok je preto určite vhodný pre majiteľa webových stránok, ktorí hľadajú prémiovú službu.

Poskytujú širokú škálu zmluvných podmienok spolu s výberom propagačných akcií. Napríklad ich hosting môžete kúpiť v jeden, tri, dvanásť, dvadsaťštyri a tridsaťšesť mesiacov. Mesačná cena prudko sa znižuje, keď predlžujete dĺžku obdobia. Jednou výzvou je, že zľava sa uplatňuje iba na prvé obdobie, takže pri obnovení sa bude uplatňovať úplná mesačná cena bez zľavy..

Tiež ponúkajú bezplatná migrácia, bezplatný prevod domény, bezplatná registrácia domény (vo všetkých okrem najlacnejšieho plánu), zdieľaný SSL a bezplatný tvorca webových stránok so všetkými ich obalmi. Tieto služby často účtujú ďalší poskytovatelia. A čo viac, ponúkajú tiež 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Majú e-mailovú podporu oboch predaj a technické dostupné 24/7. Majú k dispozícii live chat a telefonickú podporu od 8:00 do 20:00. pre technické, 8:00 – 18:00 pre predaj a od 8:00 do 16:00 pre sťažnosti. Sľubujú, že hlasové správy sa vrátia do dvoch hodín kedykoľvek počas dňa. Majú tiež na ich webových stránkach významné informačné centrum. Musím povedať, že aj keď som ich kontaktoval v nepatrných časoch dňa, keď bol ich živý rozhovor v režime offline, dostal som okamžitý e-mail s následnou kontrolou. Ich zákaznícke služby ma veľmi zaujali.

Ako sa Sibername zhoduje s konkurenciou?

Sibername je osvedčeným poskytovateľom mnohých kanadských priemyselných certifikátov vrátane akreditovaného registrátora ICANN, certifikovaného registrátora CIRA a akreditovaného podnikania A + BBB..

Pros

 • Veľmi profesionálny a dobre zavedený
 • Priemyselná certifikácia
 • Záruka 99,9% dostupnosti
 • Vynikajúci tvorca webových stránok

Zápory

 • Drahšie ako iné severoamerické spoločnosti
 • Zľavy sa vzťahujú iba na prvý termín
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me