Softvér ICD Soft Review 2020 – tak populárny, ale je to dobré?

Ak ste v zhone a len chcete mať spodný riadok: za rovnakú cenu ako ICDSoft, môžete získať oveľa lepšie servery s 24/7 podporou s Hostinger.


Spoločnosť ICDSoft so sídlom v bulharskej Sofii začala poskytovať služby webhostingu takmer pred dvadsiatimi rokmi. Ponúka tiež hosting WordPress, hosting Node.js, spravovaný hosting VPS (virtuálny súkromný server) a program pre ďalší predaj. IDCSoft má zákazníci vo viac ako 140 krajinách a hostí viac ako 50 000 aktívnych webových stránok. ICDSoft s modernými dátovými centrami, kvalitným hardvérom a špecializovaným tímom podpory zákazníkov sľubuje spoľahlivé a bezpečné hostiteľské prostredie pre všetkých vlastníkov webových stránok.

Webové stránky s informáciami sú vyleštené a ľahko sa v nich naviguje. Je k dispozícii v angličtine a všetky ceny sa zobrazujú v amerických dolároch.

Funkcie a jednoduché použitie

ICDSoft ponúka množstvo funkcií s pridanou hodnotou. Pre začiatočníkov vyvinula svoju vlastnú interný ovládací panel – vágne pripomínajúce špičkové cPanel – čo vám umožní ľahko spravovať všetky aspekty svojho hostingového účtu. toto ovládací panel podporuje aj dvojfaktorové overenie (2FA), ktoré môžu byť podľa vášho uváženia povolené alebo zakázané.

Čo sa mi na ICDSoft páči najviac, je bezplatné denné zálohy s každým zdieľaným účtom hostenia. Toľko hostiteľov vás núti platiť za túto základnú funkciu zabezpečenia, takže je pekné vidieť, že sú zahrnuté aj každodenné zálohy. Ponúka tiež bezplatnú migráciu stránok počas prvých 100 dní od prihlásenia na hosťovanie, ako aj praktický nástroj cPanel Importer, ktorý vám umožní ľahko migrovať existujúcu webovú stránku sami od svojho predchádzajúceho poskytovateľa hostingu.

Balík Economy je jeho základný zdieľaný hostingový plán, ideálne pre blogerov, malé podniky alebo webové stránky portfólia. Plán zahŕňa:

 • 10 GB úložný priestor SSD
 • 500 GB mesačná šírka pásma
 • Neobmedzený počet e-mailových účtov
 • Certifikát SSL zadarmo
 • 1 hosťovaná webová stránka

ICDSoft

Zatiaľ čo balík Economy sa zdá byť trochu reštriktívny, zdá sa, že ostatné plány zdieľaného hostingu (Business, WebApps a Business Plus) sa hýbu do druhého extrému. Tieto plány prichádzajú s úložiskom SSD s kapacitou 30 GB až 100 GB a mesačnou šírkou pásma 1 000 GB až 10 000 GB.

Ak tieto plány prekročíte, môžete sa rozhodnúť pre niektorý z hostiteľských plánov VPS spravovaných spoločnosťou ICDSoft. Môžete si tiež vybrať, kde chcete umiestniť svoj server – USA, Európu alebo Hongkong – ale pamätajte, že rozdelenie zdrojov a ceny sa môžu mierne líšiť.

Ceny a podpora

ICDSoft nedávno zlepšil svoje alokácie zdrojov a pridal ďalšie cenové plány, aby vyhovoval rôznym potrebám používateľov a rozpočtom. Teraz existujú štyri zdieľané hostingové balíčky (tri pre Hongkong) a päť riadených plánov VPS pre jeden a viac webových stránok.

Hoci spoločnosť nezahŕňa registráciu domén zadarmo so zdieľaným hostingom a spravovanými balíčkami VPS, názov bezplatnej domény sa poskytuje spolu s odbermi hostiteľov VPS na jednom webe. Získate tiež zľavnenú sadzbu a veľkolepé 100-denná záruka vrátenia peňazí a obnovovacie zľavy.

Za zmienku stojí podpora zákazníkov v ICDSoft. Keď som navštívil webovú stránku, bol som okamžite privítaný zástupcom živého chatu. Aj keď je webová stránka veľmi informačná, položila som agentovi veľa všeobecných otázok a dozvedela som sa všetko, čo som potrebovala vedieť.

ICDSoft

Okrem živého chatu má aj najmodernejšiu podporu vstupeniek 24/7. Sľubuje ti odpovedať podpora lístkov do 15 minút a e-mailové správy do hodiny. K dispozícii sú aj videonávody, komplexná vedomostná základňa a časť s častými otázkami. V priebehu rokov jej podporný tím odpovedal na viac ako pol milióna klientov s priemerným časom odozvy sedem minút, čo je pôsobivé. Na jeho webovej stránke je tiež rozsiahla dokumentácia pomocníka.

Koľko stojí ICDSoft? Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Ceny zdieľaného hostingu sú na rovnakej úrovni ako mnohé iné hostitelia webových stránok a sú vybavené vynikajúcimi funkciami. Plány VPS začínajú skutočne lacné, ale miera obnovenia je 10x vyššia ako v prípade úvodných sadzieb. Nižšie nájdete tabuľku cien (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán ICDSoft by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete vždy neskôr. ICDSoft vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov môže trvať dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete konzultujte s hosťujúcim expertom z ICDSoft.
Aká dobrá je zákaznícka podpora ICDSoft? ICDSoft nie je hodnotený ako jeden z našich najlepších hostiteľov webu, ale to by mohlo byť výsledkom toho, že ICDSoft je malý poskytovateľ poskytujúci hosting pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre ICDSoft dôležitejší a poskytuje spoľahlivú a pohotovú podporu. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa ICDSoft prispôsobuje konkurencii?

ICDSoft je spoľahlivý poskytovateľ hostingu pre firmy a majiteľov obchodov s elektronickým obchodom. Každý plán je nabitý funkciami a viac ako dostatočný pre vaše obchodné potreby. Bol som tiež spokojný s úrovňou podpory, ktorú som dostal od jeho live chatového tímu.

Predtým, ako sa rozhodnete, pozrite sa na niektoré alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • Vysoko citlivý zákaznícky servis
 • 100-denná záruka vrátenia peňazí
 • Umiestnenia serverov v USA, Európe a Ázii
 • Zadarmo tvorca webových stránok

Zápory

 • Ponúka Windows hosting
 • Žiadna CDN (sieť na doručovanie obsahu)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me