TheGigabit Review 2020 – Tak populárne, ale je to dobré?

hlavný gigabitAk ste v zhone, a len chcete spodný riadok: za rovnakú cenu ako TheGigabit môžete získať oveľa lepšie servery s podporou 24/7 s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


Spoločnosť TheGigabit bola založená v roku 2003 a je jednotným kontaktným miestom pre webhosting, dedikované servery, VPS, domény, SSL a riešenia zálohovania a ukladania v Malajzii. Spoločnosť je platinovým partnerom spoločnosti Dell a prevádzkuje tisíce serverov, ktoré napájajú 1,2 milióna webových stránok z prvotriednych zariadení v Singapure, Malajzii a Hongkongu..

Funkcie a jednoduché použitie

TheGigabit

Vďaka zdieľanému hostingovému systému Linux / Windows alebo vyhradeným serverom získajú zákazníci dostatok a bezpečný hostingový priestor a vhodné prostredie na vytváranie a správu blogov, webových stránok a podnikových aplikácií. Medzi jeho kľúčové vlastnosti patrí:

 • cPanel / Plesk / WHMCS
 • 1 doména .com zadarmo
 • Neobmedzené subdomény & Parkované domény
 • Neobmedzený počet účtov FTP
 • Neobmedzené e-mailové adresy
 • Zdarma Šifrujme SSL
 • 1TB + prenos dát

TheGigabit má viac dátových centier s vysokou hustotou pomocou špičkových serverov SSD, ktoré sú navrhnuté a prevádzkované v skupinovom prostredí. Rýchlosť a výkon sú súčasťou jeho hostiteľskej platformy, a preto spoločnosť ponúka 99,982% záruku dostupnosti siete. Zákazníci TheGigabit si vďaka svojim hostiteľským balíkom na základnej úrovni užívajú rýchlejšie reakčné časy webových stránok a vysokú dostupnosť.

Viem, že veľa ľudí sa veľa obáva útokov DDoS, vydierania a ransomware, ktorých veľkosť a intenzita sa v posledných rokoch zvýšila. Spoločnosť využíva svoj nástroj GIGADEFENCE anti-DDoS a WAF na boj proti bezpečnostným hrozbám poskytovaním vylepšenia zabezpečenia siete na požiadanie pre podniky, ako sú malé a stredné podniky, banky, veľké podniky a vládne agentúry, ktoré prevádzkujú veľké webové stránky s citlivými osobnými údajmi..

Jednou zo zaujímavých funkcií je Čína prémiovú šírku pásma To umožňuje podnikateľom a majiteľom firiem rozšíriť svoju prítomnosť na rozsiahly trh v juhovýchodnej Ázii a na čínsky trh. Vďaka tomu získate dedikovaný server s rýchlou konektivitou a neobmedzeným priestorom na umiestnenie viacerých webových stránok.

Pokiaľ ide o správu vášho webového priestoru a zdrojov online, máte možnosť použiť hosťovanie založené na Plesk alebo účty založené na cPanel. Obaja sú užívateľsky prívetiví a majú funkcie, ktoré uľahčujú vytváranie, konfiguráciu a správu webových stránok, databáz a e-mailových účtov na diaľku. Za primeraný ročný poplatok si môžete tiež objednať bránu firewall pre webové aplikácie, vyhradenú adresu IP a prémiový protokol SSL.

Ceny a podpora

TheGigabit

Zdá sa, že TheGigabit má viac ako desaťročné skúsenosti v oblasti hostenia a chápe bolestivé body svojich zákazníkov, a preto poskytuje lacné, ale vysoko kvalitné riešenia hostenia. Nasadenie je okamžité a nie sú stanovené žiadne poplatky. Jeho plány hostenia sú vybavené funkciami, ale aj naďalej sa ľahko používajú. Do siedmich dní môžete zrušiť a požiadať o vrátenie poplatkov za zdieľané hostingové plány.

Vďaka tímu viacjazyčnej podpory, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, má TheGigabit kapacitu na vyriešenie problémov s hostingom v žiadnom momente. Bol som zvedavý, či poskytuje demo pre zdieľaný hosting SSD, takže som poslal e-mail a do jednej hodiny som dostal odpoveď.

Ak začínate, odporúčame vám vyskúšať si vedomostnú databázu, pretože obsahuje množstvo príručiek a príručiek, ako aj stránku komunity, kde nájdete odpovede na jednoduché problémy s hosťovaním a až potom sa obrátite na tím technickej podpory..

Koľko stojí TheGigabit? TheGigabit ponúka plány od 4 do 22 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán TheGigabit by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. TheGigabit vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti TheGigabit tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora TheGigabit? TheGigabit nie je zaradený medzi našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že TheGigabit je malý poskytovateľ vysielania hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa TheGigabit prispôsobuje konkurencii?

So servermi na viacerých miestach sa TheGigabit stretáva ako hostingová spoločnosť, ktorá svojim zákazníkom ponúka cenovo dostupné, profesionálne a vysokovýkonné hostingové riešenia..

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • Zdieľaný hosting založený na cloudu a SSD
 • Viacjazyčná podpora zákazníkov
 • Vysoký výkon a spoľahlivý hosting
 • Rýchle nasadenie servera

Zápory

 • Podpora živého chatu nie je k dispozícii
 • Žiadna náhrada za VPS a dedikované servery
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me