VPSDime Review 2020 – Je to rozumná investícia?

VPSDime je v poriadku, ale pokuta nie je dosť dobrá. Zatiaľ čo VPSDime je slušný webhosting, môžete získať kvalitnejší hosting za lacnejšiu cenu Hostinger, napríklad.


VPSDime ponúka hosťovanie virtuálnych súkromných serverov globálnej zákazníckej základni, hoci väčšina ich zákazníkov pochádza zo Spojeného kráľovstva a Spojených štátov. Ich špecialitou je ponúkať VPS hosting s veľkou pamäťou a veľkým úložiskom za najnižšie možné ceny. Ich servery sú založené na šiestich rôznych miestach – na jednom v Holandsku, na inom v Spojenom kráľovstve a na štyroch v Spojených štátoch.

Funkcie a jednoduché použitie

VPSDime podporuje rôzne Linux Distros. Tie obsahujú OpenSUSE, CentOS, Debian, Ubuntu, ScientificLinux a Fedora. Dostanete plný prístup root a môžete sa pripojiť cez SSH, čo vám umožní mať úplnú kontrolu nad svojím hostingovým účtom. Váš účet je dodávaný so symbolom Ovládací panel SolusVM kde môžete ľahko ovládať všetky funkcie vášho VPS priamo z oblasti klienta.

Ich infraštruktúra je pomerne moderná a zahŕňa úplné úložisko SSD, čo pomôže pri bezproblémovom fungovaní aplikácií náročných na údaje a webových stránok s vysokou návštevnosťou. Ich sieť 10 Gb / s pomáha vyhnúť sa tiež spracovávaniu úzkych miest. Toto je plusový bod s VPSDime, pretože mnoho poskytovateľov VPS ponúka iba siete 10Mbps alebo 1Gbps. Ich servery sú virtualizované pomocou OpenVZ – podľa väčšiny účtov to nie je najlepšie v priemysle, ale je to celkom slušné.

vpsdime-funkcie

Jedna vec, ktorá sa mi na VPSDime vôbec nepáčila: ich servery neprichádzajú so žiadnou základnou ochranou DDoS. Ak sa zistí útok, automaticky presmeruje vašu IP adresu tak, aby invázia neprenikla na iné účty na serveri. Je to však tak je na vás, aby ste nainštalovali potrebné bezpečnostné opatrenia na ochranu svojich webových stránok. Ďalej, oni neposkytujú žiadne automatické zálohy: zálohujú systém iba na účely obnovy po katastrofe, takže nemôžu obnoviť váš účet z akýchkoľvek záloh na požiadanie. Opäť platí, že úloha uchovávať vaše údaje v bezpečí zostáva vo vašich rukách – čo ich robí tak užívateľsky prívetivými, ako by ste dúfali..

VPSDime ponúka 99,9% záruku dostupnosti. Tiež si všimnite, že všetky ich plány VPS sú neriadený, čo znamená, že na používanie týchto virtuálnych serverov budete potrebovať potrebné technické skúsenosti a odborné znalosti.

Ceny a podpora

VPSDime ponúka predovšetkým Linux založený na VPS, s Windows VPS k dispozícii od pridruženej spoločnosti, Winity. Ich pravidelné balíčky pre systém Linux prichádzajú šesť rôznych plánov. Všetky obsahujú 4 vCPU a 10 Gbps uplink, zatiaľ čo úložisko, pamäť a šírka pásma sa dajú meniť podľa vašich požiadaviek. Verný svojmu poslaniu, VPSDime ich VPS balíčky boli veľmi cenovo dostupné, najmä v porovnaní s poprednými konkurentmi. Majú tiež k dispozícii viac prémiových balíkov VPS a úložných VPS; Prvý z nich je dodávaný kdekoľvek od jedného do ôsmich vyhradených jadier, zatiaľ čo druhý poskytuje výrazne viac úložného priestoru SSD.

VPSDime má vedomostnú základňu, ale nezdá sa to veľmi dobre rozvinuté: momentálne nemá veľa článkov. Zdá sa, že sa od vás bude vedieť, ako robiť väčšinu vecí sami, alebo nájsť odpovede inde. Prípadne sa s nimi môžete spojiť vytvorením pomocníka. Budú sa snažiť, aby si udržali priemernú dobu odozvy menej ako 15 minút. Podľa mojich skúseností to bolo presné. Sekcia FAQ je tiež veľmi užitočná a zameriava sa hlavne na otázky, ktoré môžete mať pred registráciou za ich služby.

Koľko stojí VPSDime? VPSDime ponúka viacero plánov od najvyššej po najnižšiu. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán VPSDime by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. VPSDime vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z VPSDime tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora VPSDime? VPSDime nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že VPSDime je malý, pod radarovým poskytovateľom hostingu. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa VPSDime zhoduje s konkurenciou?

Služby VPSDime a ich poplatky sú na webe celkom jasne uvedené spolu s časťou FAQ, ktorá by mala zodpovedať všetky otázky, ktoré môžete mať pred zakúpením predplatného. Všetko, čo musíte urobiť, je nájsť ten správny balík pre seba. Keďže ponúkajú aj vlastné balíčky, kontakt s nimi s vašimi presnými potrebami môže byť tým správnym spôsobom, ako napredovať.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

  • Lacné balíčky
  • K dispozícii je veľká pamäť a úložný priestor
  • Plné úložisko SSD
  • Globálne viaceré miesta prítomnosti

Zápory

  • Žiadna telefonická podpora alebo priamy rozhovor
  • Žiadna základná ochrana DDoS alebo zálohy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me