WPWebHost Review 2020 – Je to najlepší webový hostiteľ WordPress?

WPWebHostWPWebHost je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky, ako je napríklad Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


Spoločnosť bola založená v roku 2007, WPWebHost je popredným poskytovateľom webhostingu so sídlom v juhovýchodnej Ázii, špecializujúcim sa na hosting WordPress. V súčasnosti poskytujú hostingové služby viac ako 100 000 zákazníkom. Ich servery sú umiestnené v dvoch dátových centrách; jeden v Singapure a jeden v Amerike. Ich webová stránka a podpora sú k dispozícii v angličtine.

Vlastne sme viedli rozhovor s vedúcou osobou na WPWebHost a tu je to, čo sme sa naučili.

Funkcie a jednoduché použitie

Ako spoločnosť poskytujúca webhosting iba na webe WordPress, WPWebHost ponúka iba zdieľaný hosting a nie virtuálne súkromné ​​servery alebo dedikované servery. Majú štyri balíčky: WP Blogger, WP Lite, WP Plus a WP Geek.

Ich hostingové balíčky webových stránok WordPress zahŕňajú nasledujúce funkcie:

 • 99,5% dohoda o úrovni dostupnosti služby (SLA), 100% s testami tretích strán
 • Manažér záloh pre manuálne zálohovanie alebo plánovanie záloh, ponechaný 30 dní
 • Jedna bezplatná doména
 • Zadarmo zašifrujme certifikát SSL
 • 10 GB až 100 GB SSD úložného priestoru

Je dôležité diskutovať o ich priemernej dostupnosti. Po prvé, zatiaľ čo mi to chvíľu trvalo, kým na svojej webovej stránke uviedli, že majú prevádzková SLA 99,5%. To je celkom dobré, najviac sa mi však páči to, ako je to dobre zdokumentované v ich podmienkach s jasnými usmerneniami o kompenzácii. Po druhé, testy tretích strán ukazujú, že v roku 2006 30 dní, ich skutočná dostupnosť bola 100%. Toto je jednoznačne veľký priemer dostupnosti a veľká SLA.

Keďže sa WPWebHost zameriava výlučne na hosting webových stránok WordPress, sú schopní poskytovať funkcie prispôsobené konkrétne tejto oblasti. Integrujú sa s Jetpack, ktorý poskytuje viac ako 200 bezplatných tém ktoré je možné nastaviť iba niekoľkými kliknutiami. Program WPWebHost sa tiež integruje s nástrojom WordPress Toolkit for inštalácia jedným kliknutím, testovanie karantény a bezpečnostný skener, a poskytuje automatické aktualizácie WordPress, štatistiku návštevnosti webových stránok a oveľa viac.

Okrem vynikajúcich funkcií WordPress používa WPWebHost aj kvalitný hardvér vrátane najnovšie úložisko SSD, viac umiestnení serverov v Amerike a Singapure pre globálnych zákazníkov, a aby pridali ešte väčšiu hodnotu, zahŕňajú bezplatnú CDN, ktorá zaistí, že vaši návštevníci budú mať vždy vyššiu rýchlosť načítania webových stránok a vyššiu bezpečnosť.

Ceny a podpora

Ich ceny sú pomerne vysoké v porovnaní s miestnymi aj medzinárodnými konkurentmi. To znamená, že ak hľadáte konkrétny hosting WordPress, ktorý je dodávaný s ďalšími funkciami, ktoré vám pomôžu rýchlo a ľahko vytvoriť webovú stránku WordPress, ďalšie náklady by mohli byť užitočné..

Pri pokladni si môžete zvoliť nákup hostingu za jeden, dvanásť, dvadsaťštyri alebo tridsaťšesť mesiacov. Zľavy na dlhodobejší nákup sú pomerne vysoké. Páči sa mi možnosť vybrať si mesačnú skúšobnú verziu bez povinnosti, ako aj možnosť vybrať si dlhšiu dobu na získanie zľavy. Neexistuje žiadna bezplatná skúšobná verzia ani bezplatná verzia, poskytujú však 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Zákaznícky servis WPWebHost je 24/7, čo je skvelé a oni ponúka podporu živého chatu aj Messenger na Facebooku. Naozaj sa mi páči, keď môžem získať podporu kedykoľvek počas dňa alebo v noci. Napriek tomu som musel čakať niekoľko hodín, kým som dostal odpoveď. Ich pomoc je k dispozícii v angličtine a pracovníci technickej podpory sú veľmi dobre oboznámení. Jednou z oblastí na zlepšenie je ich vedomostná základňa, pretože v súčasnosti nie sú na webovej stránke k dispozícii žiadne dokumenty pomoci.

Koľko stojí program WPWebHost? Program WPWebHost ponúka plány od 3 do 77 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán WPWebHost by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. WPWebHost vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z WPWebHost tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora WPWebHost? WPWebHost nie je zaradený medzi našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že WPWebHost je malý poskytovateľ služieb radaru. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa WPWebHost prispôsobí konkurencii?

WPWebHost je dcérskou spoločnosťou spoločnosti Exabytes, jedného z popredných poskytovateľov hostingu v juhovýchodnej Ázii, a preto majú prístup k špičkovej infraštruktúre iba pre svoj hosting WordPress..

WPWebHost môže ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s internetom top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • Premyslené riešenie pre používateľov WordPress
 • Živý chat je k dispozícii na webovej stránke
 • 24/7 zákaznícka podpora
 • Nástroje pre začiatočníkov, napr. WordPress Toolkit, JetPack, automatické aktualizácie WordPress

Zápory

 • Relatívne drahé
 • Pomalá reakcia zo živého rozhovoru
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me