One.com Web Sitesi Oluşturucu İnceleme 2020 – Buna değer mi?

One.com İşletmenizi İnternette Bütçeye Getirmeyi Mümkün Kılıyor

One.com başlangıçta ihtiyaçlarınız için doğru web sitesi oluşturucusu gibi görünse de, Wix.


One.com iyi bir web sitesi oluşturucusudur, ancak aşağıdaki gibi en iyi web sitesi oluşturucularla alacağınız özelliklerin tümünü vermeyecektir Wix.

One.com sıradan DIY Do It Yourself değil) site oluşturucu – web siteleri oluşturmak için bir araç sunan bir barındırma şirketidir. Ana web sitesine girdikten sonra, fark edeceğiniz ilk şey 1 yıllık ücretsiz başlangıç ​​planıdır. Bu plan sadece temel özellikleri sunarken, bu site oluşturucunun size uygun olup olmadığını test etmeye başlamak için hala iyi bir yer.

Çoğu modern site oluşturucu gibi, One.com da öğe eklemeyi ve işlevsel bir web sitesi oluşturmayı kolaylaştıran bir sürükle ve bırak arayüzü ile birlikte gelir.

Şablonlar biraz temel hissetmekle birlikte, duyarlı ve son derece özelleştirilebilir, böylece diğer site oluşturucularla kolayca gelmeyen tasarım özgürlüğü sağlar.

E-ticaret özelliği, site oluşturucunun en çok satan noktalarından biri olmalıdır. Bunun için ek bir aylık ücret ödemeniz gerekmesine rağmen, özellik SSL şifrelemesiyle düzgün bir çevrimiçi mağaza oluşturmanıza olanak tanır.

One.com tartışmasız en ucuz site oluşturma araçları arasında ama sizin için ne ödeme olsun. İlk olarak, e-ticaret işlevselliği ekstra bir ücrete tabidir, ancak birçok mükemmel site üreticisi bu özelliği standart planın bir parçası olarak sunmaktadır. Ayrıca, blogun yüklenmesi oldukça zordur ve içerik oluşturma ve pazarlama işinizin önemli bir yönü ise bu rahatsız edici olabilir.

onedotcom şablonlarıTüm İşletme Kategorileri İçin Çarpıcı Şablonlar

Yüzlerce güzel şablon: One.com, Portföy ve CV, Hizmetler, Yiyecek ve Ağırlama, Müzik ve Sanat, E-ticaret, Etkinlikler ve daha fazlası dahil olmak üzere her türlü iş kategorisi için birçok şablon seçeneği sunar..

Duyarlı tasarımlar: Bu site oluşturucunun mobil uygulaması olmasa da web sitenizi bir mobil cihazdan düzenlemek mümkün olmasa da, şablonlarıyla oluşturduğunuz siteler duyarlı ve akıllı telefonlarda ve tabletlerde harika görünüyor.

Özelleştirilebilir temalar: One.com ile ilgili en iyi şeylerden biri, özelleştirme için geniş bir kapsam sunmasıdır. Bir tema seçtikten sonra, öğeleri nereye yerleştirebileceğiniz konusunda herhangi bir sınırlama yoktur ve öğeler istediğiniz şekilde yeniden boyutlandırılabilir. Bu, belirli alanlara öğeleri yerleştirmenizi sınırlayan diğer site oluşturucuların aksine.
İşletmenizi İnternet’e Getirmek için Değerli Araçlar

Blog: One.com bloglama işlevi sizi web siteniz için içerik oluşturma yolunda ayarlar. Blog kurmak sadece özelliği sürükleyip bırakmak kadar kolay değildir; sadece içerik oluşturmaya başlamak ve blogunuzu web sitenize yaymak için atlamak için birçok çember var.

E-Ticaret: Yalnızca Webhost planında bulunan e-ticaret işlevi gayet iyi çalışıyor. Üçüncü taraf entegrasyonlarına gerek kalmadan kendi çevrimiçi mağazanızı oluşturabilirsiniz. Ekleyebileceğiniz ürün sayısında bir sınırlama yoktur ve PayPal veya Stripe ile mümkün olduğunca çok kategori oluşturabilir ve ödemeleri işleme koyabilirsiniz.

Online iletişim formu: Site ziyaretçilerinin sizinle iletişim kurması için kolay bir yol mu arıyorsunuz? İletişim formunun kurulumu kolaydır ve özelleştirilebilir, böylece küçük işletme web sitelerine mükemmel bir ektir. İletişim formunuzun renklerini, yazı tiplerini, düğme stilini ve alan sayısını içeren görünümünü değiştirebilirsiniz.

One.com site oluşturucusuna dahil olan diğer harika özellikler Google Adwords entegrasyonu, SEO araçları, sosyal medya entegrasyonu, fotoğraf galerisi ve HTML / Javascript düzenleme..
onedotcom kullanıcı dostu1

Tasarım Özgürlüğü

Değerli bir DIY site oluşturucusunun ayırt edici özelliklerinden biri, özelleştirmeye izin verdiği esnekliktir. One.com bununla oldukça iyi bir iş çıkarıyor – her zaman istediğiniz web sitesi türünü oluşturmak için sınırlama olmaksızın şablon öğelerinin çoğunu değiştirebilirsiniz. Stil seçenekleri de çok etkileyici, böylece her öğeyi tercih ettiğiniz tasarıma göre özelleştirebilirsiniz.

onedotcom desteğiHer Zaman Güvenilir Yardım!

One.com müşteri hizmetleri ile beklentilerimi aştı. Anında destek için çalışan bir canlı sohbete ve telefon numarasına sahip olmanın yanı sıra, sorunların hızlı bir şekilde çözülmesi için satış, pazarlama ve diğer sorguları ilgili departmanlara e-postayla gönderme seçeneği vardır. Kapsamlı bilgi tabanı, web sitesi oluşturucu hakkında bilmeniz gereken her şeyi size sunar. Bu tür güvenilir hizmet kolayca gelmez ve One.com’u istenen bir site oluşturucu yapar.

Rekabetçi Fiyatlarla Muhteşem Web Siteleri

One.com, uygun fiyatlı aylık fiyatlarla iki ücretli plan ve bir ücretsiz plan sunuyor. Başlangıç ​​planı ilk yıl için ücretsizdir ve sınırsız bant genişliği, 25 GB depolama alanı, tek bir özel alan, 5 sayfaya kadar yayınlama kapasitesi, SSL ile güvenlik, duyarlı şablonlar ve sınırsız e-posta hesapları ile birlikte gelir.

Premium plan, Başlangıç ​​planında sunulan her şeyin yanı sıra özel premium şablonlar, 200 sayfaya kadar yayınlama kapasitesi, yüksek çözünürlüklü görüntüler için destek ve web sitesi yedekleme ve geri yükleme özelliği ile birlikte gelir.

Üçüncü plan, Premium plandaki tüm özellikleri ve Paypal ve kredi kartı ödemeleri de dahil olmak üzere tam özellikli bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi içeren Web Mağazası planıdır..

Premium ve Web Mağazası Planları için 15 günlük para iade garantisi vardır. Ödemeler VISA, MasterCard ve Visa Electron üzerinden yapılabilir. Paypal ve Banka havaleleri belirli ülkelerden kabul edilir.

One.com Web Sitesi Oluşturucu yarışmayla nasıl eşleşir??

One.com’un düşük fiyatları bu site oluşturucusuyla ne olacağını önceden bildirir. Kuşkusuz, burada çevrimiçi satışı basitleştiren sağlam bir e-ticaret özelliği de dahil olmak üzere bazı harika şeyler var. SEO, sosyal medya entegrasyonu gibi temel özelliklerin kullanılabilirliği ve gerçekten benzersiz bir web sitesi oluşturmak için çoğu öğeyi kolayca özelleştirebileceğiniz gerçeği One.com için büyük bir artı. Müşteri desteği de karşılaştığım en iyiler arasında olmalı.

O zaman bile, bu site oluşturucuyu kapsamlı özellikleriyle Wix gibi diğerleriyle karşılaştıramazsınız. One.com’un özellikleri hakkında olağanüstü bir şey yok, ancak bu düşük fiyattan beklenecek. Bir dizi üçüncü taraf entegrasyonu ve widget’ı sunan bir web sitesi oluşturucu arıyorsanız, diğer platformlara göz atın.

Genel olarak, One.com özellikle çevrimiçi bir varlık oluşturmak için uygun bir yol arıyorsanız işi yapar.

Bir karar vermeden önce meslektaşımın en iyi web sitesi oluşturucularının karşılaştırılması daha iyi alternatifleri kaçırmamanız için.

One.com’un sizin için uygun olduğundan emin değilseniz, en iyi web sitesi kurucuları daha iyi seçenekler hakkında bilgi edinmek için.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me