SpaceCraft İnceleme 2020 – Gizli Bir Mücevher

SpaceCraft, Premium Fiyatlandırmayı Haklı Çıkaran İnanılmaz Özellikler ve Sorunsuz Üçüncü Taraf Entegrasyonu Sunar.

SpaceCraft iyi bir web sitesi oluşturucusudur, ancak aşağıdaki gibi en iyi web sitesi oluşturucularıyla alacağınız özelliklerin tümünü vermeyecektir. Wix.


SpaceCraft kısa bir süre önce piyasaya çıktı ve bloglar, portföyler ve iş web siteleri oluşturmak için kullanımı kolay ve kodsuz arayüzü ile zaten baş döndürüyor.

Bu site oluşturucu sadece basitlik ve sezgisellik değil, aynı zamanda işlevsellik hakkında da ciddidir.. Arayüz İçerik Modundan Tasarım Moduna geçirilebilir, böylece içeriğe tasarıma müdahale etmeden kolayca güncelleyebilirsiniz veya tam tersi.

Burada yüzlerce şablon bulamazsınız, ancak tasarım özelleştirmesi için birçok fırsat çeşitliliğin eksikliğini telafi eder. Güzel yazı tiplerinden arka plan resimlerine, düzen seçeneklerine ve paralaks kaydırmasına kadar, tasarım araçları emrinize uygun bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır. Tüm şablonlar duyarlı olduğundan web siteniz mobil, tablet ve masaüstü için optimize edilecek.

Bu oluşturucunun arkasındaki insanlar sezgiselliğe çok odaklanır – bunu içerik blokları, tek tıklamayla yayınlama, duyarlı görüntüler, özelleştirilebilir galeriler, mobil duyarlı şablonlar ve daha fazlasından görebilirsiniz. Tüm bunlar, kullanımı kolay bir sürükle ve bırak arayüzü ile kolaylaştırılmıştır, bir web sitesi oluşturmayı tam bir esinti ve eğlenceli bir hale getirir.

Özellikle hırslı hissediyorsanız, geliştirici araçlarını etkinleştirerek mevcut boş şablonlardan birinden kendi şablonunuzu tasarlayabilirsiniz. Bu, baş ve gövde JavaScript, CSS, özel HTML ve yazı tiplerine erişmenizi sağlar.

SpaceCraft’ın arkasındaki adamlar, büyük arama motorlarında daha iyi görünürlük için kanonik ve eski URL’ler, zengin snippet’ler ve mikro veriler de dahil olmak üzere arama motoru optimizasyon araçlarıyla harika bir iş çıkardılar..

SpaceCraft kendi site analiz aracından yoksun olsa da, Google Analytics entegrasyonu gayet iyi çalışıyor ve çok sayıda önemli web sitesi metriği sunuyor. Tescilli bir e-ticaret özelliğinin olmaması bir hayal kırıklığıdır, ancak Shopify gibi bir üçüncü taraf uygulamasıyla sorunsuz entegrasyon mümkündür.

uzay aracı şablonlarıSize Özel Bir Web Sitesi Oluşturun

Profesyonelce tasarlanmış şablonlar: Buradan seçim yapmak için çok fazla şablon yok, ancak tasarımlar herhangi bir işletme türü için çekici. Mevcut geliştirici araçlarını kullanarak önceden hazırlanmış şablonlardan birini seçebilir veya boş bir şablondan kendi şablonunuzu oluşturabilirsiniz.

Tarzınıza göre özelleştirin: Özelleştirme bu inşaatçı için önemli bir satış noktasıdır. Özelleştirmelerinize müdahale eden tema güncellemeleri hakkında endişelenmeden, web sitenizin temasının görünümünü özelleştirmek için yerleşik düzenleyiciyle Özel CSS uygulayabilirsiniz. Renkler, düzen, resimler, metin ve daha fazlası ile her şey özelleştirilebilir. Seçim için 100’den fazla küratörlü web yazı tipi ile, sıkıcı bir web sitesi oluşturmak için bir mazeret yoktur.

duyarlı: SpaceCraft mobil cihazları ciddiye alıyor – tüm şablonlar duyarlı, böylece web siteniz herhangi bir çözünürlük ve cihazda iyi görünecek.
SpaceCraft özellikleriGelişmiş SEO Araçları: SpaceCraft, web sitenize hızlı bir şekilde ekleyebileceğiniz gelişmiş optimizasyon araçlarıyla SEO’yu kolaylaştırır. Başlık etiketleri, anahtar kelimeler, açıklamalar, resim alternatif metni, eski ve standart URL’ler, Google site haritaları ve web yöneticisi araçlarından her şeye erişebilirsiniz.

Üçüncü Taraf Uygulama Entegrasyonu: Uygulama entegrasyonu web sitenize işlevsellik katar ve SpaceCraft bu konuda büyüktür. Web sitenizi tek elden bir mağazaya dönüştürmek için iletişim formları, sosyal medya, yorum platformları, analizler ve rezervasyonlar eklemek oldukça kolaydır.  Birkaç site oluşturucu, üçüncü taraf uygulamaların gerçek sorunsuz entegrasyonunu sunar, bu nedenle SpaceCraft’ın bunu tamamen mümkün kılması, web sitenize daha fazla işlevsellik eklemek istiyorsanız büyük bir artıdır..

Web Sitesi Yönetim Araçları: SpaceCraft’ın en iyi yönlerinden biri, web sitenizi geliştirmeye, tasarlamaya ve düzenlemeye birden fazla kişinin katkıda bulunmasını sağlamaktır. Bu özellik yalnızca Premium, Professional ve Concierge planlarında kullanılabilir, ancak web sitenizi farklı düzeylerde yöneten birden fazla kişi için gerekli olduğunda gerçekten kullanışlı olur. Kullanılabilir diğer değerli site yönetimi araçları arasında içerik otomatik kaydetme özelliği, sezgisel tasarım paneli ve tasarımlarınızdan herhangi birine özel CSS eklemeye yardımcı olan bir kod düzenleyici bulunur.
SpaceCraft kullanıcı dostu1

Kodla uğraşmadan İçeriği Yönetme

SpaceCraft’ın içerik blokları dahice ve içerik yönetimini kolay ve sezgisel hale getiriyor. Önceden tasarlanmış tüm sayfalar, video, ses, resim galerisi, iletişim formu, metin ve daha fazlasını yerleştirebileceğiniz basit içerik alanlarıyla birlikte gelir. Kendi sayfalarınızı oluşturma ve tercih ettiğiniz içerik bloklarını ekleme seçeneğiniz vardır, ancak bu kodlama becerileri gerektirir.
SpaceCraft desteğiSpaceCraft’ın web sitesine hızlı bir bakış, bu inşaatçının arkasındaki adamların son müşteriye olan bağlılıkları konusunda oldukça ciddi olduğunu söylüyor. Web sitesi, web sitenizi oluşturmak için kullanabileceğiniz farklı özellikler hakkında bilmeniz gereken her şey hakkında bilgi sağlar.

Sadece Concierge müşterilerinin, yani en pahalı plandaki müşterilerin canlı desteğe erişimi olması hayal kırıklığı yaratıyor. Bununla birlikte, diğer müşteriler, video eğitimlerini içeren ayrıntılı bir bilgi tabanı biçiminde güvenilir telefon, e-posta ve çevrimiçi destek seçeneklerine sahiptir.

Web sitenizi oluşturma ve arama motorları için optimize etme konusunda kapsamlı tasarım yardımına ihtiyacınız varsa veya istiyorsanız, bu danışmanlık yardımı ek bir ücret karşılığında kullanılabilir.

Basitleştirilmiş Fiyatlarla Harika Özellikler

Kredi kartı bilgilerinizi girmenizi gerektirmeyen 14 günlük ücretsiz deneme sürümü için SpaceCraft’tan Kudos’a; bu kesinlikle nadir. Sunulan barındırılan planlar arasında Temel, Premium, Profesyonel ve Danışma.

Temel plan, 20 adet yayınlanabilir sayfa, blog ve galeri, sınırsız bant genişliği, 1 GB depolama alanı, mobil cihazlar için optimize edilmiş bir web sitesi, yıllık (aylık yerine) satın almalar için ücretsiz özel alan adları, boş şablonlar ve çevrimiçi müşteri desteği ile birlikte gelir.

Premium plan, sizi yayınlanabilir 5 sayfaya, blog ve galeriye, 50 GB depolama alanına, 5 kullanıcı hesabına, önceden tasarlanmış şablonlara, üçüncü taraf uygulama entegrasyonuna, Adwords kredisi, geliştirici araçları ve çevrimiçi desteğe 100 $ ‘a kadar yükseltir.

Profesyonel plan, sınırsız sayfalar, bloglar ve galeriler, sınırsız bant genişliği, depolama ve kullanıcı hesabı sayısı, gerçek zamanlı analitik, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve tasarımı için gelişmiş araçlar ve Premium hesapta sunulan diğer tüm özellikleri sunar.

Yıllık Concierge hesabı en pahalıdır. Profesyonel plandaki her şeyle birlikte gelir ve canlı müşteri desteği ve DNS (Alan Adı Sistemi) yönetimi içerir.

SpaceCraft yarışmaya nasıl uyuyor??

SpaceCraft’ın neden hala tanınmış bir site oluşturucusu olmadığını gerçekten anlamıyorum – burada keşfedilecek ve kullanılabilecek birçok gizli mücevher var. İster sıfır kodlama becerisine sahip bir geliştirici veya bir Do-It-Yourselfer olun, SpaceCraft, web sitenizi kişisel zevklerinize ve stilinize göre tasarlama özgürlüğü vermek için harika bir dizi özelleştirme aracı sunar.

Bu inşaatçı diğerlerine kıyasla nispeten pahalıdır, ancak bazı çok sağlam özellikler ve önyükleme için güvenilir müşteri desteği ile maliyetler haklı ve iyi bir yatırım olabilir..

Bir karar vermeden önce meslektaşımın en iyi web sitesi oluşturucularının karşılaştırılması daha iyi alternatifleri kaçırmamanız için.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me