Ucraft İnceleme 2020 – Bu Gizli Maliyetlere Dikkat!

Ucraft-genel bakış


Ucraft, Güçlü Bir Web Sitesi Yapacak, ancak Ekstra Maliyetle İyi Düşünülmüş Özellikler Sunar.

Ucraft iyi bir web sitesi oluşturucusudur, ancak aşağıdaki gibi en iyi web sitesi oluşturucularla alacağınız özelliklerin tümünü vermeyecektir Wix.

Ucraft, sayfaların içerik bloklarını üst üste dikey olarak yerleştirerek oluşturulduğu geleneksel olmayan bir web sitesi oluşturucusudur. Her blok bir sayfayı temsil eder ve tamamen özelleştirilebilir, blok tabanlı site oluşturucularının çoğunun sahip olmadığı bir kalite olan ayrı öğeleri oluşturur.

Hepsi mobil uyumlu olan çok sayıda modern şablon arasından seçim yapabilirsiniz. Bu şablonlardan birini kullanarak hızlı bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, Ucraft muhtemelen sizin için değildir. Bu oluşturucudan en iyi şekilde yararlanmak için, şablonla birlikte gelen önceden tasarlanmış sınırlı bloklara güvenmek yerine kendi bloklarınızı oluşturmanız gerekir..

Ucraft, entegre bir e-Ticaret işlevi ve oldukça sağlam bir uygulama mağazası da dahil olmak üzere oldukça sağlam özellikler sunar; bunların her ikisi de web sitenize çok fazla işlevsellik katar.

Burada ve orada uğraşmak için bazı karışıklıklar olsa da, site editörünün kullanımı genellikle kolaydır ve kullanıcı arayüzünde gezinmek için herhangi bir ileri bilgi gerektirmez.

Genel olarak, Ucraft güçlü bir teklife sahiptir ve tek sayfalık web siteleri, açılış sayfaları ve kişisel web siteleri için idealdir.

Ucraft-şablonlarKişisel Dokunuşla Profesyonel Görünümlü Bir Web Sitesi Oluşturun.

Küçük işletme dostu temalar: Dürüst olmak gerekirse, buradaki şablonlar hakkında olağanüstü bir şey yok. Önceden tasarlanmış temalar neredeyse yeterli bölüm bloğu ile gelmiyor. Bu nedenle, bir çerez kesici tür web sitesinden kaçınmak için, seçtiğiniz şablondaki blokların tümünü olmasa da çoğunu silmeniz ve ardından kendi bloklarınızı sıfırdan oluşturmanız gerekir. Neyse ki, site oluşturucu blok oluşturmayı kolaylaştırır ve mevcut şablonlar çok çeşitli iş web sitesi türlerine hitap eder.

duyarlı: Tüm şablonlar mobil cihazlar için otomatik olarak optimize edilir ve herhangi bir cihazda harika görünür.

Özelleştirme: Ucraft şablonları hakkında iyi olan şey, web sitesi oluşturma sürecinde içerik kaybetmeden istediğiniz zaman değiştirebilmenizdir, ancak şablonları her değiştirdiğinizde renkleri, yazı tiplerini ve başlıkları değiştirmeniz gerekecektir..

Burada bazı iyi özelleştirme fırsatları var, ancak şablonları yalnızca gerçek bir hayal kırıklığı olan Tasarım Araçları için ödeme yaparsanız özelleştirebilirsiniz. Bununla birlikte, Tasarım Araçları kümesiyle, sayfa genişliğini, gezinme stillerini ve öğeler arasındaki mesafeyi değiştirmek de dahil olmak üzere temalarınızda her türlü değişikliği yapabilirsiniz. Ayrıca, özel yazı tiplerini yükleyebilir ve diğer değişikliklerin yanı sıra düğme stillerini de yapılandırabilirsiniz.

Tasarım Araçları için ödediğiniz 2,99 $ / ay, kilidini açtığı özelleştirme seçeneklerine kıyasla çok fazla değil, bu yüzden belki de para için değer açısından değerlidir..

Ucraft-özelliklerÇevrimiçi İşinizi Başlatacak Güçlü Özellikler.

Blog: Ucraft yerleşik blog işlevselliği ile birlikte gelir. Blog editörü keskindir ve gelecekte yayınlanacak yayınları kaydetme, taslakları kaydetme, yayınları kategorilere ayırma veya etiketleme ve Disqus ile entegre ederek yorum bölümleri ekleme gibi çok çeşitli görevleri gerçekleştirmenizi sağlar. Sosyal medya düğmeleri eklemenin yanı sıra, Ucraft’ın yapmasına izin veren gerçekten harika bir şey, makale Twitter veya Facebook’ta paylaşıldığında gösterilecek olan bir sosyal medya görüntüsü eklemektir..

e-Ticaret: Ucraft’ın kendi e-Ticaret işlevselliği yoktur, bunun yerine üçüncü taraf alışveriş sepeti Ecwid’i kullanır. Neyse ki, Ecwid ile entegrasyon sorunsuz ve uygulama hem dijital hem de fiziksel ürünler satabileceğiniz, nakliye yöntemlerini entegre edebileceğiniz ve SKU’ları, ağırlığı, nakliye ve vergileri ayarlayabileceğiniz tamamen işlevsel bir e-ticaret platformu oluşturmanıza izin veriyor. Ecwid işi halletse de, bazılarının check-out sürecini zorlaştırabilen, doğası gereği hafif entegrasyon sorunları vardır..

Uygulama mağazası: Çok az site üreticisi sağlam bir uygulama mağazası sunuyor, ancak Ucraft sunuyor. Gösterge panosu boyunca, oldukça işlevsel bir açılış sayfası veya işletme web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak çok amaçlı widget’ların bir koleksiyonudur. Google Analytics, MailChimp, YouTube, PayPal, SoundCloud, Eventbrite ve diğerlerinden, büyük bir değer sunan mükemmel bir dizi güçlü entegrasyona sahipsiniz.
Ucraft-userfriendly1

Hayalinizdeki Web Sitesini Oluşturmak için Sürükle ve Bırak!

İlk bakışta, Ucraft’ın arayüzü genellikle iyi organize edilmiştir ve web sitenizi oluşturmaya başlamak için ihtiyacınız olan araçların çoğuna kolayca erişilebilir.

Site düzenleyicisinden, sitenizin farklı cihazlarda nasıl görüneceğini görmenizi sağlayan önizleme düğmesini kolayca tanımlayabilirsiniz.

Sayfalar menüsünden, web sitelerini hızlı bir şekilde ekleyebilir ve yönetebilir ve sayfalarınızdaki öğeleri özelleştirmek için gereken tasarım araçlarına erişebilirsiniz.

Site düzenleyicisindeki bloklar simgesi, sitenizi hızlı bir şekilde oluşturabilmeniz için istenen içerik bloklarını sürükleyip bırakarak blokları üst üste yığmanıza izin verir. Uygulama eklemek de benzer şekilde sorunsuz; entegrasyonları web sitesinde herhangi bir yere sürükleyip bırakmanız yeterlidir.

Dahili Esneklik ve Hassasiyet.

Site editörünü kullanırken, Ucraft’ın arkasındaki geliştiricilerin, kodlama bilgisi olmadan yeni başlayanların ihtiyaçlarını karşılayan güçlü bir kullanıcı arayüzü oluşturmak için ekstra yol kat ettikleri ortaya çıkıyor..

Oluşturucu son derece kullanıcı dostudur ve içerik bloklarınızı bir öğrenme eğrisi olmadan mümkün olduğunca doğru bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır..

Kullanım kolaylığı açısından karşılaştığım bir sorun, geri alma / yineleme düğmelerinin olmamasıdır, bu da tüm içeriğinizi kaybetmeden web sitenizin önceki sürümlerine geri dönmeyi imkansız hale getirir..

Ucraft-userfriendly2
Ucraft destekArkadaş canlısı yardım sadece bir tık uzağınızda!

Ucraft’ın bugünlerde web sitesi üreticileri arasında çok yaygın olmayan 7/24 canlı sohbeti olduğunu görmek iyi bir şey. Kişisel deneyimlerden, sohbet yoluyla gerçek zamanlı yardım alırsınız.

Ucraft, kullanıcıların destek temsilcilerinden hızlı bir şekilde yardım almasını sağlayan güçlü bir CRM sistemini kolaylaştıran Intercom kullanıyor.

Ayrıca destek ekibine e-posta gönderebilirsiniz ve bunlar genellikle birkaç saat içinde size geri dönecektir. Çoğu site üreticisi gibi, Ucraft da telefon desteği sunmuyor.

Site oluşturucunun farklı yönleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bilgi tabanını inceleyebilir veya sorunlarınıza yanıt bulmak için arama kutusunu kullanabilirsiniz. Ne yazık ki, bilgi tabanı kapsamlı değildir ve yeni başlayanlara çok fazla yardım sunmayabilir.

Ekstra Maliyetle Müthiş Özellikler.

Ucraft’ın fiyatlandırma planları, ister açılış sayfası, ister kişisel web sitesi, ister e-ticaret sitesi olsun, oluşturmak istediğiniz web sitesi türüne dayanır..

Açılış sayfası planı ücretsizdir ve tek bir sayfa ayarlamanıza, içeriğinizi özelleştirmenize, özel bir alan adı bağlamanıza ve ekip üyelerinizi açılış sayfasını oluşturma sürecine katkıda bulunmaya davet etmenize olanak tanır. Bir SEO uygulamasına, barındırma ve müşteri desteğine de erişim var, ancak açılış sayfanızda bir filigran olarak gösterilecek kaçan Ucraft markası yok.

Kişisel web sitesi planı ile sınırsız sayfa içeren çok dilli bir web sitesi oluşturabilir, sezgisel sürükle ve bırak oluşturucusuna erişebilir, içeriğinizi düzenleyebilir, özel bir alan ekleyebilir, sınırsız makale yayınlayabilir, ekip üyelerini davet edebilir ve SEO uygulamasına erişebilirsiniz. Bu plandaki diğer temiz özellikler arasında ücretsiz barındırma, bir dizi entegrasyon, 7/24 destek ve Ucraft markası yok.

Dijital mağaza kurmak istiyorsanız e-Ticaret planı idealdir. Standart e-Ticaret planınız, profesyonel planınız ve sınırsız planınız var. Standart plan, 50’ye kadar ürün satmanıza, 70’in üzerinde ödeme yöntemini kabul etmenize, birden fazla para birimini desteklemenize ve ürünlerinizi SEO araçlarıyla optimize etmenize olanak tanır. İşlem ücretleri ödemeyeceksiniz ve ödemeleri ve siparişleri kolayca yönetebilecek, envanteri gerçek zamanlı olarak takip edebilecek ve sınırsız depolamanın keyfini çıkarabileceksiniz..

Pro e-Ticaret planı size standart planda sunulan her şeyi ve ayrıca 1000’e kadar ürün satma kapasitesini verir. Adından da anlaşılacağı gibi, Sınırsız e-Ticaret planı web mağazanızda satabileceğiniz ürün sayısını kısıtlamaz.

Ek bir ücret karşılığında, sitenizin stilini ve tasarımını değiştirmenize olanak tanıyan Tasarımcı Araçlarına erişebilirsiniz. Web sitenizde özelleştirmeler yapabilmek için ekstra bir ücret ödemeniz biraz garip.

Ucraft yarışmaya nasıl uyuyor??

Ucraft’ın arkasındaki insanlar, dijital bir mağaza veya kişisel bir web sitesi kurmak için sağlam bir web sitesi oluşturucu sunmak için çok çaba harcadılar. Şablonlar sınırlı olsa da, temel bilgisayar becerilerine sahip herkes profesyonel sayfalar oluşturabilir. Diğer site oluşturucularının ücretsiz olarak sunduğu web sitenizi özelleştirmek için her ay ekstra bir ücret ödemeniz oldukça talihsiz bir durumdur. O zaman bile, Ucraft çekici ve işlevsel bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak uzun bir yol kat edecek gerçekten temiz entegrasyonlar sunuyor.

Bir karar vermeden önce meslektaşımın en iyi web sitesi oluşturucularının karşılaştırılması daha iyi alternatifleri kaçırmamanız için.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me