Voog Review 2020 – Neden Denemelisiniz

Voog, Diğer Site Oluşturuculardan Kolayca Ayırıcı Güçlü Çok Dilli Özellikler Sunar

Voog başlangıçta ihtiyaçlarınız için doğru web sitesi oluşturucu gibi görünse de, aşağıdaki gibi daha popüler web sitesi oluşturucularla eşleşmiyor Wix.


Voog’un web sitesine bir göz attığınızda, bu site oluşturucunun kendi web sitenizin parlamasını sağlamak için oluşturulduğunu hissedersiniz. Voog, zengin özelliklere sahip bir oluşturucu ve ölçeklenebilir bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan güçlü bir içerik yönetim sistemidir.

Diğer site oluşturucular gibi, Voog’u kullanarak bir web sitesi kurmak için teknik bilgi gerekmez, ancak geliştiriciler güzel özel web siteleri oluşturmaya yardımcı olan veritabanı, API ve masaüstü araçlarının dizisini takdir edeceklerdir..

Voog’un en güçlü yanı çoklu dil desteği. Dahili özellikler çok dilli siteler oluşturmanıza olanak tanır, böylece ziyaretçiler web sitenizle etkileşime girerken tercih ettikleri dili kolayca seçebilir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla şablon yok, ancak mevcut olanlar iyi tasarlanmış, profesyonel ve çarpıcı. Temalar otomatik olarak tüm cihazlarda harika görünecek şekilde optimize edilir.

Voog’un site düzenleyicisinin kullanımı kolaydır ve sezgisel bir sürükle ve bırak işlevselliği ile profesyonel bir web sitesi oluşturmanın zorluğunu ortadan kaldırır.

Voog, şık bloglama aracından Voog’u kişisel marka ve e-ticaret web siteleri için iyi bir seçim haline getiren kaynak entegrasyonuna kadar birçok gizli mücevher sunar..

Voog-şablonlarWeb Sitenizi Sallayacak Bir Avuç Tasarım.

Yeni şablonlar: Voog, diğer site oluşturucuları tarafından sunulan geniş diziye kıyasla çok sayıda şablon seçeneği sunmuyor. Bununla birlikte, Voog’un şablonları kaygan ve günceldir ve kesinlikle web sitenizi pop haline getirecektir. İçeriğinizi kaybetmeden şablonları değiştirmek kolaydır.

duyarlı: Tüm temalar duyarlıdır ve ziyaretçiler ister akıllı telefonda, ister tablette veya masaüstünde görüntülüyor olsun, web sitenizin harika görünmesini sağlamak için otomatik olarak ayarlanır.

Özelleştirme: Web sitenizi özelleştirmek için herhangi bir kodlama becerisine ihtiyacınız yoktur. Voog’un kullanımı kolay Tasarım Düzenleyicisi ile tema renkleri, düğme stilleri, ön, içerik genişlikleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere her şeyi ön uçtan değiştirebilirsiniz. Geliştiriciler HTML ve CSS işlevlerini arka uç özelleştirme için kullanabilirler. Şablonlar, tarayıcı içi kod düzenleyicisi, çevrimiçi düzenleyici veya komut satırı arabirimi kullanılarak düzenlenebilir.
Voog-özelliklerUluslararası Kitleniz için Cazip Web Siteleri Oluşturun.

Çoklu dil desteği: Voog, çoklu dil desteği söz konusu olduğunda kolayca bir kazanan çıkar. Otomatik çeviri yoktur, ancak bu çoğu site oluşturucu için yaygındır; bunun yerine, desteklemek istediğiniz dillere dayalı olarak her sayfanın birden çok sürümünü oluşturmanız gerekir. Bu özellik, özellikle web sitenizi ziyaret eden uluslararası müşterilerle etkileşim kurmak istiyorsanız yararlıdır.

Blog: Taslaklar oluşturmanıza, yayınları gelecekteki yayınlar için planlamanıza ve sümüklü böcekleri düzenlemenize olanak tanıyan temiz bir yazı editörü var. Voog yerinde yorum sunarken, blogunuzu genellikle daha çok yönlü olan Facebook veya Disqus yorum platformlarıyla entegre edemezsiniz.

E-Ticaret: Voog güçlü bir e-Ticaret işlevine sahiptir, ancak tüm özellikler yalnızca Plus ve Premium aboneler tarafından kullanılabilir. Mağaza oluşturmak için bir şablon seçin, düzenleyiciyi kullanarak kopya oluşturun, resim ekleyin ve ürün galerilerinizi yükleyin. Mağazanızın işlevselliğini artırmak için birden çok ödeme yöntemi ve gönderim hizmeti desteği de dahil olmak üzere çok çeşitli kullanışlı entegrasyonlar bulunmaktadır. Ancak, PayPal gibi bir ödeme işlemcisi ile entegrasyonun oldukça zaman alıcı olduğunu gördüm.
Voog-userfriendly1

Kullanımı Kolay ve Kalkışa Hazır

Çoğu değerli site oluşturucu, yazılımlarını mümkün olduğunca kolay kullanmaya çalışır ve Voog da bir istisna değildir. Sezgisel sürükle ve bırak arayüzü, önceden tasarlanmış şablonlara özellikler eklemeyi tamamen kolaylaştırır. Şablonunuzu seçtikten sonra, üreticinin tüm yönleriyle hızlanmak için yardıma ihtiyacınız varsa rehberli tura başlamayı seçebilirsiniz. Voog hakkında gerçekten harika olan şey, her şeyin kutudan çıkar çıkmaz yapılması, böylece yüklenecek veya yapılandırılacak hiçbir şey olmaması.

Web Sitenizin İhtiyacı Olan Tüm Medyayı Sorunsuz Bir Şekilde Ekleyin

Sayfalarınıza resim, video, metin dosyası ve ses klipleri eklemek inanılmaz derecede kolaydır. Doğrudan editörden ek sayfalar ve alt sayfalar oluşturabilir, bir blog ekleyebilir ve bir e-Ticaret mağazası oluşturabilirsiniz. Ayrıca, kolaylıkla başka bir dil için destek ekleyebilir ve sitenizin ziyaretçilere nasıl görüneceğini görmek için canlı bir önizleme başlatabilirsiniz.

Voog’un site düzenleyicisini kullanmak genellikle sorunsuz olsa da, resim galerisini yönetmek zor olabilir. Görüntüyü doğrudan bir sayfaya yükleyemezsiniz; bunun yerine, bir metin kutusu eklemeniz, Dosyalar Sekmesi’nin altındaki görüntüyü yüklemeniz ve ardından görüntüyü sayfadaki metin kutusuna sürüklemeniz gerekir.

Voog-userfriendly2
Voog destek24 Saat Güvenilir Yardım.

Voog’un destek sayfasına bir bakış, bu site oluşturucusunun içerik oluşturucularının müşterilerin endişelerini gidermek konusunda ciddi olduğunu söylüyor.

Sık sorulan soruların cevaplarını, yardımcı eğiticilerle dolu kapsamlı bir bilgi tabanını, bir blogu ve etkin bir Facebook sayfasını aramanızı sağlayan bir arama kutusu vardır..

7/24 hizmet veren destek ekibine canlı sohbet, e-posta ve telefon desteği ile ulaşılabilir. Birkaç site üreticisi gerçek 24 saat destek sunar ve bu gerçekten Voog’u birbirinden ayırır.

Size Para için Değer Veren Fiyatlar

Standart, Artı ve Premium planlarını içeren üç planından birine kaydolmadan önce Voog’u 14 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.

Standart plan basit bir web sitesi için idealdir ve 2 GB depolama alanı, 30 adede kadar parola korumalı sayfa içeren bir web sitesi, üç dil, üç kullanıcı tarafından erişim, özel bir etki alanı, tamamen özelleştirilebilir temalar, API ve diğer geliştirici araçlarına erişim ve SSL güvenliği. Sağlam bir e-Ticaret mağazası arıyorsanız bu en iyi plan olmayabilir, çünkü her işlem% 3 ücrete tabi olmak üzere en fazla üç ürün satabilirsiniz..

Artı planı, 10 GB depolama alanı, sınırsız web sitesi sayfası, tam işlevli bir çevrimiçi mağaza, ücretsiz özel alan adı, şablonlar ve veritabanı araçlarına erişim dahil olmak üzere Standart plandaki her şeyle birlikte gelir.

Premium plana yükseltme, sınırsız kaynaklara, eksiksiz bir çevrimiçi mağazaya, öncelikli müşteri desteğine ve özel bir SSL sertifikasına erişmenizi sağlar. Satış işlemi ücreti olmadan, büyük bir e-Ticaret mağazası kurmak istiyorsanız bu plan daha iyi değer verir.

Voog rekabete nasıl uyuyor??

Hiç şüphe yok ki Voog, işlevsel çok dilli bir web sitesi kurmak isteyen herkes için harika bir seçimdir. Web sitenizi bu oluşturucu ile oluşturmak genellikle çok sezgisel ve sorunsuz bir süreçtir. İşlevsel ve çekici bir web sitesi oluşturmak için şablon tasarımı ve özelliklerin kullanılabilirliği söz konusu olduğunda, Voog tüm cephelerde.

Voog’un sizin için doğru olduğundan emin değilseniz, en iyi web sitesi kurucuları daha iyi seçenekler hakkında bilgi edinmek için.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me