Zyro Review 2020 – Neden Denemelisiniz

Zyro, yeni bir web sitesi kurucusu bütçe dostu web barındırma Hostinger, yeni başlayanların en iyi arkadaşı olmayı hedefliyor. Size nasıl kullanılacağını öğretmek için tasarlanmış minimalist bir site oluşturucudur ve sizi işin büyük bir kısmından kurtarmak için yapay zeka (AI) araçları sağlar..


Zyro ayrıca ucuz fiyatlandırma, sağlam özellikler ve oldukça cömert bir ücretsiz plan sunuyor. Platform İngilizce, Almanca, Fransızca, Malayca, İtalyanca, Portekizce, Rusça, Vietnamca ve İspanyolca dillerinde mevcuttur.

Ancak hayallerinizdeki siteyi onunla inşa edebilir misiniz, yoksa şu şekilde kurulmuş bir site oluşturucusuyla daha iyi misiniz? Wix? Peki… Web sitenizden fazla bir şeye ihtiyacınız yoksa, Zyro sizin için çalışabilir. Ne demek istediğimi görmek için okumaya devam et.
Zyro web sitesi oluşturucu şablonları

Büyük bir seçim yok, ancak Zyro’nun şablonları oldukça dikkat çekici

Görünüşe göre onlarca şablon var

Yalnızca bu inceleme için ücretsiz planı test ettim, bu yüzden bir sayı için belirsiz mazereti doğrulayamıyorum. Size 17 şablona erişebildiğimi söyleyebilirim ve ikisi de iyi görünümlü ve mobil uyumlu.

Ücretsiz şablonlar sanat ve tasarım, misafirperverlik, moda ve daha pek çok sektörü kapsar. Ne yazık ki, onları çok fazla özelleştiremezsiniz. Renkleri değiştirebilirsiniz, ancak yazı tiplerini değiştirmenin bir yolunu bulamadım. Ve bir şablon seçtikten sonra, o şablonda kaldınız.

Özelleştirme seçeneklerinin olmaması beni skoru düşürmeye zorladı.

Zyro web sitesi oluşturucu - düzenleme formatı

Zyro Söylediklerini Yapıyor ve Daha Fazlası Değil

Genel olarak, Zyro vaat ettiklerini sunar. Sadece… fazla söz vermiyor.

Izgara Tabanlı Düzen Oluşturucu var

Zyro’nun düzen editörü, işlerin iyi görünmesini sağlamak ve yine de size yaratıcı bir kontrol sağlamak için tasarlanmıştır. Bunu, düzeni önceden hazırlanmış bir ızgarayla sınırlayarak başarır. İstediğiniz şeyleri sürükleyip bırakabilirsiniz, ancak sayfa öğelerinin boyutu ve aralığı tutarlı tutulur.

Zyro web sitesi oluşturucu - düzenleme düzeniIzgara tabanlı düzenleyici, öğelerin sayfaya yerleştirilmesini kolaylaştırır

AI Araçları Biraz Serin

AI Writer, web sitenizi, seçtiğiniz endüstri / site türüne göre içerikle dolduracaktır. Seçenekleriniz biraz sınırlı, ancak sitenizin kopyasını başlatmanın hızlı bir yolu.

Zyro web sitesi oluşturucu - AI Writer çıktıÖzelleştirmeniz gereken AI Writer çıktısı örnekleri.

Zyro’nun AI Isı Haritası, kullanıcıların sitenizde nasıl gezindiğini anlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır, böylece daha fazla dönüşüm için düzeninizi değiştirebilirsiniz.

Bazı Üçüncü Taraf Entegrasyonları Var

Google Ads veya Analytics ister misiniz? Facebook Messenger entegrasyonu? Hotjar analizi? Tüm bunlar ve daha fazlası Temel plan ve üstü. Zyro’nun sahip olmadığı şey, sitenizin işlevselliğini artıracak üçüncü taraf eklentiler veya eklentilerdir. Sağladığı şeyi alırsınız ve artık.

Gibi diğer site oluşturucular Wix ve Squarespace, size daha pahalı planları olan Google Ads (ve diğer platformlar) için ücretsiz reklam kredileri verir. Bunu buraya getirmeyeceksin.
Zyro web sitesi oluşturucu - AI Writer aracı

Oldukça Standart ve Kullanımı Kolay

Sürecin hiçbir noktasında hiç kayıp hissetmedim ya da “Bu ne işe yarar?” Diye merak ettim. Öğrenme eğrisi daha çok yavaş bir yürüyüşe benziyor.

Çeşitli İş Araçları Var

Bunlara İşletme Adı Oluşturucu, Slogan Oluşturucu ve Logo Oluşturucu ve ayrıca kendi alan adınızdaki bir işletme e-postasına erişim (bir alan adınız varsa) dahildir. Bu araçların her biri tam olarak adının önerdiğini yapar. Personelde varlıklarınız veya metin yazarlarınız yoksa, sitenizi başlatmanın hızlı bir yoludur.

Unsplash Entegrasyonu Var

Bu, seçim yapabileceğiniz bir milyondan fazla harika stok resminizin olduğu anlamına gelir. Tamamen ücretsizdir ve site oluşturucudan kolayca erişilebilir. Yeterince söylendi.

Ücretsiz SSL Alırsınız, Ücretsiz SSL Alırlar, Herkes Ücretsiz SSL Alır

Her site SSL şifrelemesi alır (ücretsiz planda bile), Bu, site ve kullanıcıları arasında gönderilen tüm verilerin şifrelenmesini sağlayan bir güvenlik katmanıdır. Her site otomatik olarak aldığından, manuel olarak etkinleştirmeniz gerekmez. Bu hoş bir dokunuş.
Zyro ile iletişim kurma seçenekleri, her sayfanın altındaki canlı sohbet modülünden oluşur ve gazetecilerin ve yayıncıların bilgi istemek için kullanabileceği bir e-posta adresi. Müşteri destek e-postası değil, yine de orada yardım istemeye çalıştım.

Peki … bunu nasıl koyabilirim? Zyro’nun desteği iyi değil. Hiç kimse sohbet veya e-postaya yanıt vermedi. Hiç. İki gün içinde.

Zyro web sitesi oluşturucu - canlı sohbetMerhaba? Orada biri var mı?

Zyro hakkında çok sevdiğim bir şey, fiyatlandırma.

Ucuz bir şekilde karartıldı ve işleri için ilk web sitesini oluşturması gereken biri için bu kesin bir bonus.

 Ücretsiz plan, diğer planların neredeyse tüm özelliklerine sahiptir, bazı sınırlamalarla: yalnızca 500 MB bant genişliği ve depolama alanı elde edersiniz, özel bir alan adı bağlayamazsınız ve üçüncü taraf hizmetleriyle entegrasyon elde edemezsiniz. Ayrıca, web sitenizde, sayfanın üst kısmındaki yapışkan çubukta Zyro reklamları da bulunur.

Temel plana geçtiğinizde tüm özelliklere erişebileceksiniz, reklamları kaldırabileceğiniz ve her birine 10 GB bant genişliği ve depolama sağlayabileceksiniz. Unleashed planı, bant genişliğini ve depolama sınırlarını tamamen kaldırır.

Bu ücretli planlar, çoğu büyük site üreticisinden önemli ölçüde daha ucuzdur.

Çok kolay bir şekilde yükseltebilirsiniz ve PayPal ve tüm kredi kartlarıyla ödeme yapabilirsiniz.

Zyro rekabete nasıl uyuyor??

Zyro bir çeşit hepsi bir arada çözüm olmanın gururunu yaşıyor. İlk iş sitenize ucuza ihtiyacınız varsa, bu harika bir seçenektir. Bununla birlikte, daha karmaşık tasarım özellikleri ve üçüncü taraf eklentiler arıyorsanız, muhtemelen başka bir yere bakmalısınız. En iyi web sitesi oluşturucularla kapsamlı karşılaştırmamıza göz atın birkaç iyi alternatif için.

Bu, “Bebeğin İlk İşletme Sitesi” gibidir, ancak aslında oldukça iyidir. Destek hariç. Bu korkunç ve birçok insan için bir anlaşma olabilir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me